Kosmetyki hotelowe

Firma Midel powstała w 2008 roku. Zajmujemy się wyposażeniem hoteli, moteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych oraz wszelkich innych miejsc oferujących usługi noclegowe w galanterię i kosmetyki hotelowe.Zebrane doświadczenie w hotelarstwie pozwala nam w pełni zrozumieć i zaspokoić potrzeby oraz wymagania potencjalnych Klientów.

Naszym celem jest pomóc Państwu w jak najlepszym wyposażeniu pokoju i łazienki w jednorazowe akcesoria. Sprawić, aby każdy gość mógł odpocząć w komfortowych warunkach, stosując produkty najwyższej jakości.

Zaspokojenie potrzeb Klienta w sposób fachowy i rzetelny stawiamy na pierwszym miejscu. Do każdego Odbiorcy podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowości i sugestie Klienta, tak aby całkowicie spełnić Jego oczekiwania.

Wysoką jakość naszych produktów zapewnia sposób ich wytwarzania wg nowoczesnej technologii zgodnej z procedurami normy ISO 22716, które gwarantują również bezpieczeństwo ich użytkowania.

Nasze kosmetyki hotelowe zarejestrowane są w ECAS ? Systemie Uwierzytelniania Komisji Europejskiej a także w CPNP (Cosmetics Products Notification Portal)

W ofercie posiadamy kosmetyki hotelowe – mydełka, szampony, żele do kąpieli, balsamy do ciała, odżywki do włosów, galanterię hotelową – zestawy do golenia, zestawy do mycia zębów, czepki kąpielowe, zestawy higieniczne i do szycia?.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.